CURT AGGE. "Den første sne", olie på lærred, signeret.

485341. CURT AGGE. "Den første sne", olie på lærred, signeret.

Billedstørrelse 45 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 45 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Antal besøg: 433