DISPLAYSKAB, Carpati, anden halvdel af det 20. århundrede.
48529. DISPLAYSKAB, Carpati, anden halvdel af det 20. århundrede.
Fineret med eg, udstillingsdelen dekoreret med 2 glashylder og belysning, den nederste del med skabe og 2 skuffer. Længde 137, bredde 47, højde 213 cm.