SPISESUMSGRUPPEN, 8 dele, birk, senimperium, første halvdel af 1900-tallet.

485245. SPISESUMSGRUPPEN, 8 dele, birk, senimperium, første halvdel af 1900-tallet.

Spisebord med lige ben. Længde 150 cm, bredde 120 cm, højde 78 cm. Stole med stribet polstring.
7 stole, stolerygge højde 106 cm.
Inklusiv ekstra skive, bred 50 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 455