LENNART SEGERSTRÅLE. Svaner, akvarel, sign.

485100. LENNART SEGERSTRÅLE. Svaner, akvarel, sign.

Rammemål 45 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 45 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.415