EMIL ÅBERG. "Herrefrokost i det grønne", olie på Panel, signeret E. Åberg.

485098. EMIL ÅBERG. "Herrefrokost i det grønne", olie på Panel, signeret E. Åberg.

25 x 20 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

25 x 20 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 477