EMILE GALLÉ VASE MED BLADSTAMMER.

485027. EMILE GALLÉ VASE MED BLADSTAMMER.

Gallé vase, orange farvet glas med grønne bladranker. Signeret Galle. alder stand, afhugget. Frankrig, 20 århundrede, H ca. 12".

alder stand, afhugget.

Få foretaget en gratis vurdering!

alder stand, afhugget.

Kunst & Auktionshaus Walter Ginhart
Adresse

Steinmetzpl. 2-3
83684 Tegernsee
Tyskland

Placering
Ginhart
Antal besøg: 1.101