HALSKÆDE OG VEDhæng, 18 K guld. 5,9 gr.

484973. HALSKÆDE OG VEDhæng, 18 K guld. 5,9 gr.

Vedhængsløve, længde 73 cm.
Stemplet.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vedhængsløve, længde 73 cm.
Stemplet.

Mindre slitage.

Antal besøg: 619