SOFABORD, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

484879. SOFABORD, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

Fineret med alm. Benstativ af bejdset hårdttræ. Koblet benstilling. Diameter 90. Højde ca 68 cm.

Have på. Ridser og mærker. Mindre tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 634