SOFABORD, ædeltræ og metal, HMB møbler, 1900-tallet.

484797. SOFABORD, ædeltræ og metal, HMB møbler, 1900-tallet.

Længde 130 cm Bredde 70 cm Højde 51 cm Stemplet under skiven.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 605