UKENDT KUNSTNER, olie.

UKENDT KUNSTNER, olie.
484664. UKENDT KUNSTNER, olie.

Portræt af kvinde.
En verso signeret Deakin.

Ramme mangler, beskadiget og slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Portræt af kvinde.
En verso signeret Deakin.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 477