CAMILLA CAESAR. Olie på lærred, jeg ser dig, signeret Cæsar. SOLGT FOR AT GODE HUMANISTISK BJÆLP.

484599. CAMILLA CAESAR. Olie på lærred, jeg ser dig, signeret Cæsar. SOLGT FOR AT GODE HUMANISTISK BJÆLP.

58 x 100 cm.

Ikke vædret.

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 100 cm.

Ikke vædret.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.502