Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gästriklands Auktionskammare
Kunst
Malerie
JUHO SUNI. Pige til bords, olie på Panel, signeret og dateret -70.
484426. JUHO SUNI. Pige til bords, olie på Panel, signeret og dateret -70.
29,5 x 23 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
29,5 x 23 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg:
825