DESK, malet, 1800-tallet.

DESK, malet, 1800-tallet.
484372. DESK, malet, 1800-tallet.

Skrivebord med fire skuffer, møbleret med små skuffer i den øverste, skuffens front kan foldes sammen til skriveflade, messingbeslag Længde 111, bredde 50, højde 102 cm.

Tab af farve, tab af træ på kant, Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 801