EBBE EBERHARDSON. "Barnvagn", farvelitografi, signeret og nummereret 8/90.

484363. EBBE EBERHARDSON. "Barnvagn", farvelitografi, signeret og nummereret 8/90.

Billedmål 42 x 61,5 cm.
Samlet mål inklusiv ramme 51,5 x 72 cm.

Gulning.

Kunstner/designer

Ebbe Eberhardson (Født 1927)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 42 x 61,5 cm.

Gulning.

Kunstner/designer

Ebbe Eberhardson (Født 1927)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 753