LYSELABER og 3 STYS, Metallöjden Gusum.

484158. LYSELABER og 3 STYS, Metallöjden Gusum.

1 kandelabre til 7 lys, ca 24 cm høj, 24 cm bred, mærket 1978, mærket nr. 360, signeret GK 3 lysestager til ét lys, 3,5 - 6,5 cm høj, mærket 1986, signeret BK.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 767