VÆG LYSSTAKE, 1 par, "Reflex", Pierre Forsell, Skultuna 1607.

483627. VÆG LYSSTAKE, 1 par, "Reflex", Pierre Forsell, Skultuna 1607.

Skultuna, Messing, 38 x 10 cm.

Ridser over mærkestemplet på den ene pæl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 478