HÆNGENDE BILLEDLAMPE, begyndelsen af det 20. århundrede.

483277. HÆNGENDE BILLEDLAMPE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Elektrificeret i ringen.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Elektrificeret i ringen.

Brugsslitage.

Antal besøg: 819