BORDE OG SPEJLE, henholdsvis 1800- og 1900-tallet.

48318. BORDE OG SPEJLE, henholdsvis 1800- og 1900-tallet.

Bord, hvidmalet, rund plade på søjlefort. Diameter 63, højde 73 cm.
Spejl, oval form, forgyldt. Højde 55 cm.

Slitage, bordet med mindre revner og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.133