WILLIAM ZADIG. Skulptur, bronze, signeret.

483093. WILLIAM ZADIG. Skulptur, bronze, signeret.

Siddende model, højde 48 cm, støbestempel A.Valsuani.

Brugsslitage, indgraveret dedikation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.906