KRUKKER, blik, 3 stk., første halvdel af det 20. århundrede.

483061. KRUKKER, blik, 3 stk., første halvdel af det 20. århundrede.

Göta Delikata Carameller, oval, højde 25 cm Gøteborg-kiks, glaseret front, højde 24 cm, 21,5 x 23 cm Cloetta Chokoladekrukke, oval, højde 25 cm.

Brugsslitage stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage stand.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.523