Sæt RØR, 3 stk, porcelæn og træ. 1900-tallet.

482936. Sæt RØR, 3 stk, porcelæn og træ. 1900-tallet.

Pibe med porcelænsbeslag, længde ca 41 cm.
Pibe med skåret dekoration af rådyr, længde ca 36 cm.
Trærør, "Dollar Sweden", længde ca 16 cm.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 387