SOFA, "Kandidaten", Ib Kofod Larsen, OPE.

482790. SOFA, "Kandidaten", Ib Kofod Larsen, OPE.

Teaktræ, længde ca. 185 cm.

Brugsslitage, hynder mangler. Rib med mindre revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Teaktræ, længde ca. 185 cm.

Antal besøg: 1.706