CARL- HARRY STÅLHANE. Vase, stentøj, stemplet CHS, Rörstrand.

482566. CARL- HARRY STÅLHANE. Vase, stentøj, stemplet CHS, Rörstrand.

Højde 10 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 339