Kommode, træ, 1800-tallet.

Kommode, træ, 1800-tallet.
482538. Kommode, træ, 1800-tallet.

To skuffer med bronzebeslag.
Længde 98 cm.
Bredde 47 cm.
Højde 72 cm.

Brugsslitage, senere maling, mesh-tunge, suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

To skuffer med bronzebeslag.
Længde 98 cm.
Bredde 47 cm.
Højde 72 cm.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 582