EINER PLOUG. Olie på lærred, sejlbåd til søs, signeret.

482534. EINER PLOUG. Olie på lærred, sejlbåd til søs, signeret.

40 x 50 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 50 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.012