SENGERAMME, metal, 1800/2000 årh.

482282. SENGERAMME, metal, 1800/2000 årh.

Højde 143 cm, længde 205 cm, bredde 91 cm.

Alder og Brugsslitage. Mærker, laktab, 2 hjul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.497