BORDSÆT, 5 dele, midten af det 20. århundrede.

482221. BORDSÆT, 5 dele, midten af det 20. århundrede.

Længde mellem 10-36 cm.

Alder og Brugsslitage.
Dele med reparation/løse dele.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde mellem 10-36 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 361