SPEJL med KLÆDEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

482213. SPEJL med KLÆDEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Spejl, ca. 120x47 cm. Bord med marmorplade.

Brugsslitage. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Tab af farve.

Antal besøg: 430