GOLVUR, Johan Magnus Apelqvist, Jönköping, 1800-tallet.

482165. GOLVUR, Johan Magnus Apelqvist, Jönköping, 1800-tallet.

Højde 215 cm, senere dekorativt maleri.

Brugsslitage og malingstab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og malingstab.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.456