CINDY, dukker, bruser, hestevogn, sulky og møbler 10 dele.

481944. CINDY, dukker, bruser, hestevogn, sulky og møbler 10 dele.

4 Cindy-dukker, slutningen af det 20. århundrede brusekabine, hestevogn, sulky, møbler og masser af tøj og tilbehør.

Brugsslitage og ikke gennemgået i sin helhed.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.424