Kommode, rokokostil, såkaldt Haupt Kommode, 20. århundrede.

481728. Kommode, rokokostil, såkaldt Haupt Kommode, 20. århundrede.

Stenplade, fineret i forskellige træsorter, messingbeslag, længde ca. 93, bredde 51, højde 82 cm.

Brugsslitage. Mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 814