Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Olie på lærred, trækroner med guldelementer, signeret, dateret 1969.
481721. KERSTIN LUNDBERG STENMAN. Olie på lærred, trækroner med guldelementer, signeret, dateret 1969.
49 x 39 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
49 x 39 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
497