KØKKENUR, 2 stk., midten af det 20. århundrede.

481671. KØKKENUR, 2 stk., midten af det 20. århundrede.

Wehrle og Kienzle.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Wehrle og Kienzle.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 955