ARMBÅND, bronze "Lava", Hannu Ikonen, Finland.

481499. ARMBÅND, bronze "Lava", Hannu Ikonen, Finland.

Kan åbnes. Stemplet fremstillet i Finland. Den midterste del måler 5 x 5,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.033