BORD, sengustaviansk, tidligt 1800-tal.

481492. BORD, sengustaviansk, tidligt 1800-tal.

Længde 67 cm Bredde 36 cm Højde 74 cm.

Alder og Brugsslitage. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 559