ALBERT ENGSTRÖM. litografi, midsommer 1904, signeret.

481359. ALBERT ENGSTRÖM. litografi, midsommer 1904, signeret.

40 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 5.591