LÆNESTOL, læder, 1950'erne/60'erne.

481213. LÆNESTOL, læder, 1950'erne/60'erne.

Ryghøjde 67 cm, længde 78,5 cm, bredde 79 cm, sædehøjde.
Aftageligt sæde og ryg.
Armlæn i ædeltræ.

Brugsslitage, lejlighedsvise mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aftageligt sæde og ryg.
Armlæn i ædeltræ.

Antal besøg: 1.035