HERRE ARMBANDSUR, mekanisk, russisk, omkring 1980.

481193. HERRE ARMBANDSUR, mekanisk, russisk, omkring 1980.

Mærket CCCP og med motiv af en tank. Virker ved katalogisering, men der gives ingen garanti for funktionalitet.

Remme mangler, er Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.717