KANDE OG PLATE, flinttøj, "Hej julemænd", Upsala Ekeby.

480993. KANDE OG PLATE, flinttøj, "Hej julemænd", Upsala Ekeby.

Kande, højde ca. 16 cm. Tønde, længde ca. 34 cm.

Brugsslitage. Krackelyr på kande.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 838