OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efterårslandskab, akvarel, signeret J Kessler og dateret 9/9 1945.

480920. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Efterårslandskab, akvarel, signeret J Kessler og dateret 9/9 1945.

Dagstørrelse 22,5 x 27,5 cm.
Samlet mål inklusiv ramme 35 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 22,5 x 27,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.404