GÖRAN NORBERG. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret -61.

480893. GÖRAN NORBERG. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret -61.

Billedstørrelse 26,5 x 50 cm.
Samlede mål inklusiv ramme 56 x 71,5 cm.
Formentlig udstillet på Gävle Museum i 1961 som nr. 9 i udstillingen.

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 26,5 x 50 cm.

Brug/aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.431