BENGT ÅGREN. Landskab, akvarel, signeret.

480858. BENGT ÅGREN. Landskab, akvarel, signeret.

12,5 x 19,5 m.

Alders slid. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

12,5 x 19,5 m.

Antal besøg: 655