"Semi-pendul", Claus Bonderup og Thorsten Thorup, IKEA, højde ca. 28 cm.

480804. "Semi-pendul", Claus Bonderup og Thorsten Thorup, IKEA, højde ca. 28 cm.

Diameter ca. 60 cm.

Brugsslitage. Lampen har intet stik (beskrivelse opdateret 14/9 kl 17.38).

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 60 cm.

Antal besøg: 9.603