ÆSKE MED LÅG, kalksten, første halvdel af 1800-tallet.

480793. ÆSKE MED LÅG, kalksten, første halvdel af 1800-tallet.

I form af en løgnagtig bog. Længde ca. 20 cm.

Slitage, ridser, Kantstødt, knop monteret med trædyvel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.295