ERIK TRYGGELIN. Motiv fra Vadstena.

480679. ERIK TRYGGELIN. Motiv fra Vadstena.

Motiv fra Vadstena, firkantet med figurer og biler.
Olie på lærred klistret på Panel.
Signeret Erik Tryggelin 26/10 1949.
Højde 19 cm Bredde 25 cm.

Ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19 cm Bredde 25 cm.

Ramme med skader.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 4.191