SEVERIN NILSSON. Skovsti, olie på lærred, signeret.

480391. SEVERIN NILSSON. Skovsti, olie på lærred, signeret.

99x68 cm.

Knitrer.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Få foretaget en gratis vurdering!

99x68 cm.

Knitrer.

Kunstner/designer

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besøg: 3.238