RING, 14K hvidguld med rubellit og morganit. Vægt 4,2 g.

480379. RING, 14K hvidguld med rubellit og morganit. Vægt 4,2 g.

Størrelse 16. Strålende skåret rubellit og morganitter.

Let Overfladeslitage på ringskinne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 616