LEIF KANDER. Olie på lærred, Åkander, signeret Kander, dateret -88.

480366. LEIF KANDER. Olie på lærred, Åkander, signeret Kander, dateret -88.

59,5 x 72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Leif Kander (1939–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

59,5 x 72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Leif Kander (1939–2011)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 577