BROR LJUNGGREN. Olie på lærred. Signeret 1921.

48035. BROR LJUNGGREN. Olie på lærred. Signeret 1921.

Skånegård. 62 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bror Ljunggren

Få foretaget en gratis vurdering!

Skånegård. 62 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bror Ljunggren

Antal besøg: 2.861