Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinder på molen, Blue Maiden i baggrunden. Olie på lærred, signeret A. L. Hessling, dateret 1897.
480333. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinder på molen, Blue Maiden i baggrunden. Olie på lærred, signeret A. L. Hessling, dateret 1897.
26 x 37 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
26 x 37 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Antal besøg:
831